lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Narzędzia PDR dla początkujących
Autor Wiadomość
PDRKRK
Wyjadacz


Dołączył: 01 Lip 2013
Posty: 122
Otrzymał 2 punkt(y)
Skąd: KRAKÓW
Wysłany: 20-07-2013, 22:48   

spoko spoko, cena zakupu mnie interesuje a resztą nie ma sie co martwić. Tylko nie wiem jak to sie nazywa po angielsku. Nie wie ktoś może?
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
PDRART
Stały Bywalec



Dołączył: 01 Cze 2013
Posty: 79
Punkty: 1/2
Skąd: Niemcy
Wysłany: 20-07-2013, 23:19   

Dobra wystarczylo mi to co slyszalem wlasnie kupilem ten mloteczek z jedna koncowka za 98 euro ze strony

http://horstek.eu/de/

jak to dziala i wyglada w realu dowiecie sie niedlugo jak mi o tym przypomnicie ;]
_________________
www.pdrart.com
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
argo
Bywalec


Dołączył: 03 Cze 2012
Posty: 42
Otrzymał 1 punkt(y)
Skąd: Śląsk
Wysłany: 21-07-2013, 09:01   

gdzie kupić taka lampe jak jest na filmiku o tym mlotku?
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Mart-Dent
Klubowicz


Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 716
Punkty: 15/5
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 21-07-2013, 09:08   

PDRART, Za 98€ to są tylko same końcówki z tego co pisze.

Biorąc pod uwagę to że przy usuwaniu wgnieceń dostęp od drugiej strony dla takiego młotka jest znikomy może 10% robót, to moim zdaniem jest to przerost formy nad treścią. Zanim rozmontujesz element i dostaniesz się tam tym czymś to ja zdążę już skasować pieniądze i oddać samochód. Ale powodzenia.

[ Dodano: 21-07-2013, 10:09 ]
PDRART, Za 98€ to są tylko same końcówki z tego co pisze.

Biorąc pod uwagę to że przy usuwaniu wgnieceń dostęp od drugiej strony dla takiego młotka jest znikomy może 10% robót, to moim zdaniem jest to przerost formy nad treścią. Zanim rozmontujesz element i dostaniesz się tam tym czymś to ja zdążę już skasować pieniądze i oddać samochód. Ale powodzenia życzę.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
adam74
Stały Bywalec


Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 91
Skąd: Małopolska
Wysłany: 21-07-2013, 19:24   

Wybijanie wgnieceń to jest mniej istotne, jeśli choć raz robiłeś np. dach po śniegu czy jakieś inne duże wgniecenie z przesunięciem blachy to wiesz ile jest zbijania czasem aż ręka boli i ten młotek do tego może się przydać, też chyba zaryzykuję i kupie.
_________________
www.eurograd.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Mart-Dent
Klubowicz


Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 716
Punkty: 15/5
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 21-07-2013, 19:40   

adam74, ciekawe czy wcześniej zaboli ręka czy siądzie bateria :)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
SpeedLak
Użytkownik


Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 13
Skąd: malopolskie
Wysłany: 21-07-2013, 19:52   

adam74 napisał/a:

Ja mam zestaw od gościa z niemiec który je sam zaprojektował dla siebie i znajomych tam jest tylko to co jest potrzebne. a do dachów po śniegu mam specjalny ;) młotek gumowy :cisza:

wiec zobaczymy te Twoje prety żebrowane (z) niemieckiej budowy :D
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
adam74
Stały Bywalec


Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 91
Skąd: Małopolska
Wysłany: 21-07-2013, 20:26   

SpeedLak napisał/a:
wiec zobaczymy te Twoje prety żebrowane (z) niemieckiej budowy

Kolego ten jak ty to nazwałeś żebrowane z budowy zrobiły już dawno 1000 aut, a ciekaw jestem ile twoje "cuda na kiju" :)
_________________
www.eurograd.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
PDRART
Stały Bywalec



Dołączył: 01 Cze 2013
Posty: 79
Punkty: 1/2
Skąd: Niemcy
Wysłany: 21-07-2013, 20:32   

Mart-Dent napisał/a:
PDRART, Za 98€ to są tylko same końcówki z tego co pisze.

Biorąc pod uwagę to że przy usuwaniu wgnieceń dostęp od drugiej strony dla takiego młotka jest znikomy może 10% robót, to moim zdaniem jest to przerost formy nad treścią. Zanim rozmontujesz element i dostaniesz się tam tym czymś to ja zdążę już skasować pieniądze i oddać samochód. Ale powodzenia.

[ Dodano: 21-07-2013, 10:09 ]
PDRART, Za 98€ to są tylko same końcówki z tego co pisze.

Biorąc pod uwagę to że przy usuwaniu wgnieceń dostęp od drugiej strony dla takiego młotka jest znikomy może 10% robót, to moim zdaniem jest to przerost formy nad treścią. Zanim rozmontujesz element i dostaniesz się tam tym czymś to ja zdążę już skasować pieniądze i oddać samochód. Ale powodzenia życzę.


Kolego sympatyczny zanim sie wypowiedziales bylo sie zorientowac z linka jakiego podlem koncowki wszystkie na ebayu moze kosztuja 9x ale linka co ja podalem zjakiej strony ja kupilem to juz nie pamientam dokladnie chce mi sie sprawdzac ale zebys sprawdzil bys widzial mlotek kosztuje 7x euro i kupilem 1 ! koncowke za 2x euro wienc suma sumarum ....
a czy ktos wspominam o wystukiwaniu wgniota od drugiej strony tak jak pokazuja na filmiku??? chyba niebardzo .... mysle ze to co na filmiku pokazywali to delikatne przegiecie ale nowa zabawka w mojim zestawie nie zaszkodzi napewno jedyne co zyskam to napewno nowe doswiatczenie w zyciu PDR i ich wynalaskow i mysle ze to jest git majones ;] ;) chociasz jak to bedzie gowno to wam powiem i niebedziecie musieli byc takimi durniami jak ja i wydawac pieniedzy bez sesu ;]
_________________
www.pdrart.com
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
PDRKRK
Wyjadacz


Dołączył: 01 Lip 2013
Posty: 122
Otrzymał 2 punkt(y)
Skąd: KRAKÓW
Wysłany: 21-07-2013, 21:01   

adam74 napisał/a:
SpeedLak napisał/a:
wiec zobaczymy te Twoje prety żebrowane (z) niemieckiej budowy

Kolego ten jak ty to nazwałeś żebrowane z budowy zrobiły już dawno 1000 aut, a ciekaw jestem ile twoje "cuda na kiju" :)


chłopaki może zrobicie walke na druty ;)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
adam74
Stały Bywalec


Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 91
Skąd: Małopolska
Wysłany: 21-07-2013, 21:24   

[quote="PDRKRK"]
adam74 napisał/a:
SpeedLak napisał/a:
wiec zobaczymy te Twoje prety żebrowane (z) niemieckiej budowy

Kolego ten jak ty to nazwałeś żebrowane z budowy zrobiły już dawno 1000 aut, a ciekaw jestem ile twoje "cuda na kiju" :)


chłopaki może zrobicie walke na druty ;) [/quot]
to nie w tym rzecz, bo nie jest sztuką zaszpanować drogim sprzętem /którego i tak zwykły człowiek nie rozpozna/ lub podpatrzeć jak ja usuwam wgniecenia ;) i stać się wielkim ekspertem, ale zrobić robotę starając się zawsze o maksymalny /100%/ efekt.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
PDRART
Stały Bywalec



Dołączył: 01 Cze 2013
Posty: 79
Punkty: 1/2
Skąd: Niemcy
Wysłany: 21-07-2013, 21:55   

AMEN! :nono:
_________________
www.pdrart.com
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Mart-Dent
Klubowicz


Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 716
Punkty: 15/5
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 21-07-2013, 21:55   

PDRART napisał/a:
Kolego sympatyczny


Bez takich mi tu misiu kolorowy. Sam napisałeś że kupiłeś za 98€ a kupując tak jak piszesz dał byś 96,40€ więc sprawdź co napisałeś najpierw.

No coraz lepiej Ci polski wychodzi już nawet błędów ten twój translator nie robi :)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
PDRART
Stały Bywalec



Dołączył: 01 Cze 2013
Posty: 79
Punkty: 1/2
Skąd: Niemcy
Wysłany: 21-07-2013, 22:02   

teraz to juz nie wiem o co kaman ale to nie wazne ;] , a co do mojej ortografi no co ja moge powiedziec wiekszosc zycia blokam sie po swiecie nic na to nie poradze wiec milo bylo by jak bys mi nie wygarnial tego bo ja na to nie mam wplywu ;) jestem tu na forum bo mysle ze czasem moge pomoc a czasem sam dowiedziec sie czegos ciekawego a nie walczyc na slowa ;) wiec pozdro zamykam ten temat :nono:

[ Dodano: 21-07-2013, 23:06 ]
Zwischensumme: 96,40 EUR

Deutschland, Germany: 0,00 EUR

USt. 19%: 15,39 EUR

Gesamtsumme: 96,40 EUR


No zle napisalem wczesniej mi sie posralo szacun ;)
_________________
www.pdrart.com
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
SpeedLak
Użytkownik


Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 13
Skąd: malopolskie
Wysłany: 22-07-2013, 19:35   

[quote="adam74"]
PDRKRK napisał/a:
adam74 napisał/a:
SpeedLak napisał/a:
wiec zobaczymy te Twoje prety żebrowane (z) niemieckiej budowy

Kolego ten jak ty to nazwałeś żebrowane z budowy zrobiły już dawno 1000 aut, a ciekaw jestem ile twoje "cuda na kiju" :)


chłopaki może zrobicie walke na druty ;) [/quot]
to nie w tym rzecz, bo nie jest sztuką zaszpanować drogim sprzętem /którego i tak zwykły człowiek nie rozpozna/ lub podpatrzeć jak ja usuwam wgniecenia ;) i stać się wielkim ekspertem, ale zrobić robotę starając się zawsze o maksymalny /100%/ efekt.


Takiej odpowiedzi sie spodziewalem....
na forum jestes anonimowy, mozesz pisac co chcesz a jesli chodzi o konkretne fakty takie jak foto to juz jest problem.
pdr zaczalem niedawno napewno nie jestem takim EKSPERTEM jak TY ale wiem ze niekture druty uzywa sie bardzo czesto a inne
pod jakies zawile miejsca, tych uzywa sie czasami raz na kilka miesiecy a nawet w calym roku mozesz ich nie uzyc,
a w konkretnych przypadkach sa niezdedne, chyba ze tniesz, wiercisz i masakrujesz wszystko czego niewidac!
odejmowal bys druty z profesjonalnych zestawow a teraz chcesz jakies chinskie badziewie kupowac? cos sie tutaj nie zgadza...
profesjonalny sprzet pdr jast wykonany z roznych specjanie dobranych materialow szczerze watpie zeby praca rzemieslnicza
mogla mu dorownac...... chcialem poprostu zobaczyc ten Twoj specjanie zaprojektowany sprzet, bo bardzo mnie zainteresowalo jak kilkanascie
drutow moze slozyc do wszystkiego w szczegolnosci jak ktos sie zajmuje PROFESJONALNIE???
ja zakupilem moze drogi ale bardzo wysokiej jakosci sprzet nie po to zeby klient wiedzil,
bo dla niego to te z allero beda nawet pro, ale dla swojej wygody pracy, tak jak w swojej lakierni posiamamy sprzet
taki jak FESTOOL, SATA, FACOM...itd. rozwijajac sie o PDR chcielismy rowniez cos dobrego bo tak jak dobrego
srubokketa nie zrobisz w kuzni jak i innego sprzetu. pozdro
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
adam74
Stały Bywalec


Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 91
Skąd: Małopolska
Wysłany: 22-07-2013, 21:44   

OK chcesz zdjęcie to wstawiam, w moim zestawie jest kilka elementów mniej, kilka własnej roboty, ale jak piszesz są mniej potrzebne, co do wyglądu to są chyba jak CARBON :) a stal narzędziowa co do wiercenia i cięcia to robie to bardzo rzadko bo od tego jest technika klejowa.
Co do tego młotka to jest to ciekawostka za jakieś tam w miarę normalne pieniądze i tak jak pisałem jak ktoś robił całe dachy po śniegu to wie ile jest klepania, przesuwania i szukania naprężeń, a to coś :killer: jest ciekawą zabawką do wypróbowania.
Napisz gdzie w tej małopolsce działasz.
Pozdrawiam.

DSC03771.JPG
Plik ściągnięto 345 raz(y) 45,29 KB

_________________
www.eurograd.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
PDRART
Stały Bywalec



Dołączył: 01 Cze 2013
Posty: 79
Punkty: 1/2
Skąd: Niemcy
Wysłany: 22-07-2013, 22:27   

Takie zestawy widziaelm na ebayu.de z tymi samymi uchwytami ...
jest i opcja z czerwonymi uchwytami ......
_________________
www.pdrart.com
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
adam74
Stały Bywalec


Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 91
Skąd: Małopolska
Wysłany: 22-07-2013, 22:35   

To przecież oczywiste że jak zrobione w niemczech to rączki są gdzies tam kupione. :)
_________________
www.eurograd.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
PDRART
Stały Bywalec



Dołączył: 01 Cze 2013
Posty: 79
Punkty: 1/2
Skąd: Niemcy
Wysłany: 22-07-2013, 23:48   

dla mnie to oczywiste jest ze takie nazedzia mozna kupic , wiec po co takie same robic ?
no ale najwazniesze ze mowisze ze funkcjonuja dobrze to sie liczy ...
_________________
www.pdrart.com
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
PDRKRK
Wyjadacz


Dołączył: 01 Lip 2013
Posty: 122
Otrzymał 2 punkt(y)
Skąd: KRAKÓW
Wysłany: 23-07-2013, 09:06   

adam74 napisał/a:
To przecież oczywiste że jak zrobione w niemczech to rączki są gdzies tam kupione. :)


widze szabelkę długą od K-J Metale, akurat chyba tylko to mają bardzo dobre bo mam średnią i jest naprawde dobra.

P.S

oni dają identyczne rączki :nono:
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
adam74
Stały Bywalec


Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 91
Skąd: Małopolska
Wysłany: 23-07-2013, 21:06   

Panowie podniecacie się jakimiś szczegółami jak rączki itp, a tu chodzi o coś innego. :smiech:
_________________
www.eurograd.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
PDRKRK
Wyjadacz


Dołączył: 01 Lip 2013
Posty: 122
Otrzymał 2 punkt(y)
Skąd: KRAKÓW
Wysłany: 23-07-2013, 21:17   

akurat rączki mnie nie rajcują :aniolek:
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
adam74
Stały Bywalec


Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 91
Skąd: Małopolska
Wysłany: 23-07-2013, 21:28   

Dla przykładu wyjaśniam o co chodzi:
polecacie np coś takiego /oczywiście dla począkujących/ ale hakiem długim giętym na 90* nie da się wejść do drzwi bo ma wystającą na boki rączkę,
np, po co kopiować te samie kształty ale odrobinę krótsze itp.
Tyle w tym temacie :spam2:

!B5L,Oog!mk~$(KGrHqEOKn!EywoiFsG-BMsl7e3Cm!~~_12.JPG
Plik ściągnięto 221 raz(y) 43,06 KB

_________________
www.eurograd.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
PDRKRK
Wyjadacz


Dołączył: 01 Lip 2013
Posty: 122
Otrzymał 2 punkt(y)
Skąd: KRAKÓW
Wysłany: 23-07-2013, 21:31   

adam a co byś wywalił z tego zestawu? ;]

http://www.banddtools.net...er-company-set/
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
PDRART
Stały Bywalec



Dołączył: 01 Cze 2013
Posty: 79
Punkty: 1/2
Skąd: Niemcy
Wysłany: 23-07-2013, 21:39   

Ja bym wszystko przytulil i jeszcze drugie tyle kupil ;]

Powroce do tego elektrycznego mlotka co kupilem powiedzialem ze podziele sie z wami wrazeniami ;) mysl ze jest zajbiaszczy :) mialem dzisiaj okazje do wytestowac na wgniocie okolo 20 na 30 cm poprostu przyjemnie sie nim robi pieknie sie rozbija blache sprezana jak i powstalem wzniesienia tylko tak ja wszystkim trzeba umiec robic mysle bo to polega na takiej zasadzie ze czym blizej masz go blachy , moze inaczej czym bardziej przygniatasz go do blachy tym ma mocniejsze udezenie czyli przy wykonczeniach nim trzeba zwazac wsumie zawsze trzeba czym bys nie robil .. by miec lekie stukniecia ;) ;) ale pozatym nie zaluje ze go mam w sfojim komplecie
_________________
www.pdrart.com
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
PDRKRK
Wyjadacz


Dołączył: 01 Lip 2013
Posty: 122
Otrzymał 2 punkt(y)
Skąd: KRAKÓW
Wysłany: 23-07-2013, 21:45   

robie teaz Opla Antare po gradzie, 90% wgniotek było pod wzmocnieniami. Pierwszy raz używałem tych cieniutkich drucików i powiem że się nie spodziewałem że robią taką robote. Nie trzeba wiercić ani się męczyć bo wchodzą przez malutkie otwory i są tak fajnie giętkie że dochodzą do wgniota bez problema, grubszym drutem można zapomnieć żeby to zrobić :)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
adam74
Stały Bywalec


Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 91
Skąd: Małopolska
Wysłany: 23-07-2013, 21:47   

ze zdjęcia to tyle /w szbelkach złe rączki bo wystają do góry i w zagiętym do obejścia wzmocnień w drzwiach jest bardzo niewygodna/

Most_Complete_Set_Main__13226_zoomSALE__43634_zoom.jpg
Plik ściągnięto 381 raz(y) 161,49 KB

_________________
www.eurograd.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
PDRKRK
Wyjadacz


Dołączył: 01 Lip 2013
Posty: 122
Otrzymał 2 punkt(y)
Skąd: KRAKÓW
Wysłany: 23-07-2013, 21:57   

zaznaczone wywalasz czy zostwawiasz?, co do rączek szabelek to nie tak jak myślisz, one są bardzo giętkie ( te długie ) i bardzo wygodne, krótkie są twardsze i fakt jak chcesz pracować pod wzmocnieniem czasami ociera ale od tego masz długie ;)

te szabelki co ciekawe są ze stali nierdzwnej, nie są hartowane ale mimo wszystko są bardzo twarde.

Mam dokładnie ten zestaw, dlatego wiem jak się nim pracuje i te z aluminiowymi rączkami są bardzo wygodne i pewnie się trzyma w ręce, a te gumowe można uszkodzić i potem to denerwuje, jedną sobie załatwiłem bo przejechałem kołem po niej na kamieniach i popękała guma, teraz się łupi :angry:
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
adam74
Stały Bywalec


Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 91
Skąd: Małopolska
Wysłany: 23-07-2013, 22:02   

zaznaczone wywalam
_________________
www.eurograd.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
PDRART
Stały Bywalec



Dołączył: 01 Cze 2013
Posty: 79
Punkty: 1/2
Skąd: Niemcy
Wysłany: 23-07-2013, 22:03   

Cytat:
a te gumowe można uszkodzić i potem to denerwuje, jedną sobie załatwiłem bo przejechałem kołem po niej na kamieniach i popękała guma, teraz się łupi


a jak te aluminiowe sie drapia nie jest to renerwujace ;] ??
_________________
www.pdrart.com
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
PDRKRK
Wyjadacz


Dołączył: 01 Lip 2013
Posty: 122
Otrzymał 2 punkt(y)
Skąd: KRAKÓW
Wysłany: 23-07-2013, 22:08   

właśnie są powleczone czymś i jak mi spadną na ziemie to praktycznie się nie uszkadzają, naprawdę fachura to jest zrobione :)

[ Dodano: 23-07-2013, 23:11 ]
adam74 napisał/a:
zaznaczone wywalam


powiem ci że nic bym nie wywalił, naprawdę wszystko się przydaje. Jeszcze dokupiłem pare sztuk i są w drodze :)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
adam74
Stały Bywalec


Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 91
Skąd: Małopolska
Wysłany: 23-07-2013, 22:12   

zestaw masz bogaty ale ukierunkowany bardzeij na grad i wznocnienia a mniej na wgniecenia parkingowe, czy zgodzisz się ze mną?
_________________
www.eurograd.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
PDRKRK
Wyjadacz


Dołączył: 01 Lip 2013
Posty: 122
Otrzymał 2 punkt(y)
Skąd: KRAKÓW
Wysłany: 23-07-2013, 22:17   

tak, dlatego dokupiłem jeszcze takie które są bardziej do parkingówek na drzwi, bo np. błotniki można robić śmiało a z drzwiami jest problem bo większość ma za krótkie końce i kanta nie zrobisz.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
PDRKRK
Wyjadacz


Dołączył: 01 Lip 2013
Posty: 122
Otrzymał 2 punkt(y)
Skąd: KRAKÓW
Wysłany: 26-07-2013, 22:18   

adam jakiej długości masz te pręty co zaznaczyłem i jaka grubość, i ile cm mają odgięcia do pracy?

DSC03771.JPG
Plik ściągnięto 178 raz(y) 60,24 KB

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
adam74
Stały Bywalec


Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 91
Skąd: Małopolska
Wysłany: 28-07-2013, 21:21   

PDRKRK napisał/a:
adam jakiej długości masz te pręty co zaznaczyłem i jaka grubość, i ile cm mają odgięcia do pracy?
Przyjedź jeszcze raz jako klijęt to podpatrzysz :smiech:
_________________
www.eurograd.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
PDRKRK
Wyjadacz


Dołączył: 01 Lip 2013
Posty: 122
Otrzymał 2 punkt(y)
Skąd: KRAKÓW
Wysłany: 28-07-2013, 21:26   

jak zrobisz gniota za 10zł to przyjadę :killer:
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
mareksob
Stały Bywalec


Dołączył: 03 Cze 2012
Posty: 70
Wystawił 2 punkt(y)
Skąd: wlkp
Wysłany: 28-07-2013, 21:30   

Za 10 zł to zrób większego hihi...adam74,
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
PDRKRK
Wyjadacz


Dołączył: 01 Lip 2013
Posty: 122
Otrzymał 2 punkt(y)
Skąd: KRAKÓW
Wysłany: 28-07-2013, 21:34   

spoko, jak to tajemnica to nie było tematu, i tak już zamówiłem kilka prętów do drzwi z rączkami obrotowymi 360 stopni z narzędziówki ;)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
arekr
Użytkownik


Dołączył: 03 Wrz 2013
Posty: 1
Skąd: Mikolow
Wysłany: 03-09-2013, 19:38   

witam jestem tu nowy
dentcrafttools pracuje na tych narzedziach niestety nie moich planuje wieksze zakupy
gdzi moge szukac pomocy w ich sprowadzeniu nie wykluczam innej marki lecz w tedy trzeba by bylo je miec w rece a dentcrafta znam i moge zamawiac z katalogu
za pomoc z gory dziekuje

[ Dodano: 03-09-2013, 21:08 ]
SpeedLak, szukam porzadnych narzedi najlepiej .dentcrafttools lub cos podobnego
denta znam bo nanim robie gdzie szukac moze kogos znasz kto pomoze
pozdr.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
piotrekradom81
Bywalec


Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 54
Punkty: 1/1
Skąd: radom
Wysłany: 03-09-2013, 20:46   

Ja zamawiałem normalnie z Holandii wchodzisz na stronke robisz zamówienie płacisz przelewem i tyle za 3 dni bedziesz miał je na chałupie ;) dobrze jest mieć nip pl :nono:
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne