lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Co można z tym zrobić ???
Autor Wiadomość
rudiszubert
Użytkownik


Dołączył: 25 Paź 2012
Posty: 7
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-10-2012, 17:56   Co można z tym zrobić ???

Pomalowałem to baza a póżniej bezbarwny . Robiłem to sprayem. Jak pozbyć się tego ciemnego przebarwienia. Malowałem a raczej partaczyłem już takie rzeczy , ale nie srebrnym kolorem ( 706 mercedes). Bardzo proszę o porady.

IMG_0073 (Small).JPG
Plik ściągnięto 170 raz(y) 24,63 KB

IMG_0069 (Custom).JPG
Plik ściągnięto 158 raz(y) 30,97 KB

IMG_0075 (Custom).JPG
Plik ściągnięto 137 raz(y) 33,34 KB

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Albiś
Stały Bywalec


Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 85
Otrzymał 2 punkt(y)
Skąd: Radom
Wysłany: 28-10-2012, 18:18   

musisz kolorować jeszcze raz bo nic z tym się nie zrobi to jest zły odcień bazy :nono: najlepiej cały element ale nie sprayem tylko pistoletem ;) i najlepiej znajdź najlepszą mieszalnię w mieście wyjdzie Ci 2-5zł więcej na 100 ale dobiorą lepiej i klar też daj lepszej firmy np SH bo te tanie ch*jstwa to robią się matowe po pewnym czasie :)
_________________
Lubię Zapierdalać !
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Chali68
Klubowicz
U siebie.


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 06 Kwi 2012
Posty: 1028
Punkty: 35/30
Skąd: Wschód
Wysłany: 28-10-2012, 19:00   

Po pierwsze primo skopałeś Mieczysława! Po drugie primo sprayem lub szprajem tego niezrobisz. Po trzecie primo oddaj to do lakiernika, który to poprawi. Pozdrawiam.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
marcus
Forumator
Hala Madrit



Pomógł: 1 raz
Wiek: 57
Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 292
Otrzymał 1 punkt(y)
Skąd: śląsk
Wysłany: 29-10-2012, 00:19   

rudiszubert napisał/a:
srebrnym kolorem ( 706 mercedes). Bardzo proszę o porady.

no ja pierwsze słysze ;) zeby po merolu sprayem malowac sama nazwa zobowiazuje co by na to powiedzieli w firmie mercedes ;) porada jest tylko jedna trzeba to na nowo zrobic zgodnie ze sztuka lakierowania :)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
rudiszubert
Użytkownik


Dołączył: 25 Paź 2012
Posty: 7
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-10-2012, 06:01   

No nie mogę . Za takie rady to ja dziękuję . Przecież piszę w dziale dla laików. Pierwsza odpowiedz jest OK ,rozumiem ,że spartoliłem i wiem co powinienem zrobić .Myślałem , że tu mogę liczyć na pomoc a nie moralizowanie , tak jak na większości forów w obecnych czasach , kiedy to ludziom się nudzi i udzielają takich odpowiedzi dla punktów ?. A co to Merol ? Inne g. niż inne , że sprayem go nie można traktować ? A co do tych fachowców , to ile by kosztowała by taka poprawka w Warszawie , bo wydaje mi się , że się porobili już z tych fachowców ,takie mądrale , że za mały element ,krzyczą krocie ,przynajmniej dla mnie te ceny są nie do przyjęcia i dlatego oczekuję od forum , pomocy.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
kalbi
Klubowicz


Pomógł: 27 razy
Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 2257
Punkty: 50/5
Skąd: W-wa
Wysłany: 29-10-2012, 07:20   

za spartolony krzyczą więcej :P na poważnie to zmyj to nitrem i poczytaj forum bo wszystko jest o takiej naprawie, ale nie używaj spreya bo 99,99% z nas nie wie jak się tym posługiwać
_________________

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
To_mas
Klubowicz



Pomógł: 5 razy
Wiek: 38
Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 2787
Punkty: 24/11
Skąd: Żywiec
Wysłany: 29-10-2012, 09:39   

rudiszubert napisał/a:
A co do tych fachowców , to ile by kosztowała by taka poprawka w Warszawie , bo wydaje mi się , że się porobili już z tych fachowców ,takie mądrale , że za mały element ,krzyczą krocie ,przynajmniej dla mnie te ceny są nie do przyjęcia i dlatego oczekuję od forum , pomocy.


bo Tobie sie kolego wydaje ze to jest tak po prostu podejść z pistoletem i machnąć parę razy i gotowe, a jak sam sie przekonałeś - NIE :)
Za dobra robotę sie bierze pieniądze, nie lakieruje sie uszczelek lamp i powierzchnie ładnie wyprowadza, nie widać różnicy w kolorze itd.
Gdzie przy twojej pracy ani jeden warunek dobrej roboty nie jest spełniony - za to właśnie biorą pieniądze.

ściągnij to co zrobiłeś na tym aucie i polakieruj jeszcze raz, ale nie sprayem bo sprayem to sobie można po ścianach graffiti malować. Jeśli nie masz możliwości inaczej to nigdy tego dobrze nie zrobisz.
Masz pytania co i jak ---> szukaj bo na forum jest tego pełno :)

ale oddał być to do lakiernika i zapłacił jak normalny klient.
a były by z tego same korzyści:
wydałbyś tyle samo (będziesz to pewno robił kilka razy więc podliczajac wydatki będzie pewnie podobnie)
oszczędzisz czasu, nerwów i zdrowia a efekt będzie na pewno o niebo lepszy :)
_________________
gg 6794125
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
rudiszubert
Użytkownik


Dołączył: 25 Paź 2012
Posty: 7
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-10-2012, 09:58   

Tyle samo to znaczy ile Bo mnie kosztowało to z dwóch stron 100 zl.Jeśli ktoś z okolic Warszawy zrobi to za podobne pieniądze , to z ochotą nie będę się takimi zaprawkami , nigdy więcej zajmował. A może jednak jest taki specjalista ?
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
No-limit
Ekspert



Pomógł: 15 razy
Wiek: 63
Dołączył: 16 Sty 2009
Posty: 2201
Punkty: 34/24
Wysłany: 29-10-2012, 10:49   

Zobacz: http://lakiernik.info.pl/viewtopic.php?t=2089
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
To_mas
Klubowicz



Pomógł: 5 razy
Wiek: 38
Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 2787
Punkty: 24/11
Skąd: Żywiec
Wysłany: 29-10-2012, 14:48   

rudiszubert napisał/a:

Tyle samo to znaczy ile Bo mnie kosztowało to z dwóch stron 100 zl
x5prób + każdorazowe mycie tego co zrobiles i twój czas to za tych parę stówek ktoś by Ci te 2 zapraki zrobił :P

Poza tym kosztowało Ci 100zł a jesteś zadowolony ?? no to napisz już jak będziesz w pełni zadowolony ile Ci to kosztowało...
_________________
gg 6794125
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
Albiś
Stały Bywalec


Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 85
Otrzymał 2 punkt(y)
Skąd: Radom
Wysłany: 29-10-2012, 14:51   

W okolicy Radomia zrobi się 2 strony za 500pln Lub jak chcesz to zrobić samemu to dobierz jeszcze raz lakier i działaj,tylko nie dobieraj lakieru pod kod tylko ze skanu bo nie jest to nowy samochód
_________________
Lubię Zapierdalać !
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
pellek
Maniak forum



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 784
Punkty: 7/12
Skąd: Z Mazur
Wysłany: 29-10-2012, 16:30   

A tak poza tym. Obstawiam, że ruda się tam wdarła że robiłeś. Jak zabezpieczyłeś blachę? Bo chyba nie dawałeś szpachli na gołą blachę?
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne