lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Lakiernik - Wrocław
Autor Wiadomość
Andrew5667
Użytkownik


Dołączył: 03 Maj 2011
Posty: 5
Skąd: Polska
Wysłany: 03-05-2011, 14:29   Lakiernik - Wrocław

Jestem tu nowy i nie wiem czy dobrze trafiłem. Poszukuje bardzo dobrego lakiernika który pomalowal by mi elementy bez malowania całego elementy . Skorzystalem z takich firm ktore tak maluja ale po przyjrzeniu sie odnalazłem zacieki i wtracenia. Czy móglbym prosic o pomoc z Waszej strony. Moge wyslac na PW zdjecia
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
mkautos
[Usunięty]

Wysłany: 03-05-2011, 14:38   

Andrew5667 napisał/a:
Moge wyslac na PW zdjecia

Nic nie stoi na przeszkodzie abyś dał te zdjęcia tu... na forum.
Możesz też wysłać mi, jesli nie przeszkadza Ci 60 km od Wrocka.
 
     
ZIEMBA
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 1916
Otrzymał 21 punkt(y)
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 03-05-2011, 14:41   Re: Lakiernik - Wrocław

Andrew5667 napisał/a:
Jestem tu nowy i nie wiem czy dobrze trafiłem. Poszukuje bardzo dobrego lakiernika który pomalowal by mi elementy bez malowania całego elementy . Skorzystalem z takich firm ktore tak maluja ale po przyjrzeniu sie odnalazłem zacieki i wtracenia. Czy móglbym prosic o pomoc z Waszej strony. Moge wyslac na PW zdjecia


Kolego, wrzuc te zdjęcia na forum.
Możesz wyjaśnic o co chodzi z tym malowanie tylko częsci elementu, tzn dlaczego Ci na tym zależy?
_________________

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Andrew5667
Użytkownik


Dołączył: 03 Maj 2011
Posty: 5
Skąd: Polska
Wysłany: 03-05-2011, 14:47   

Zalezy mi na tym aby w przyszłosci przy odsprzedazy nikt nie myslal .ze samochod byl malowany a co z tym idzie uderzony
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
ZIEMBA
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 1916
Otrzymał 21 punkt(y)
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 03-05-2011, 14:50   

Andrew5667 napisał/a:
Zalezy mi na tym aby w przyszłosci przy odsprzedazy nikt nie myslal .ze samochod byl malowany a co z tym idzie uderzony


Jak oddasz do dobrego lakiernika to nikt się nie pozna, że było lakierowane. W większości przypadków elementy lakieruje się całe, nie licząc małych zaprawek.
_________________

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Andrew5667
Użytkownik


Dołączył: 03 Maj 2011
Posty: 5
Skąd: Polska
Wysłany: 03-05-2011, 14:57   

tak to wyglada

[ Dodano: 03-05-2011, 15:03 ]
ZIEMBA napisał/a:
Andrew5667 napisał/a:
Zalezy mi na tym aby w przyszłosci przy odsprzedazy nikt nie myslal .ze samochod byl malowany a co z tym idzie uderzony


Jak oddasz do dobrego lakiernika to nikt się nie pozna, że było lakierowane. W większości przypadków elementy lakieruje się całe, nie licząc małych zaprawek.

Zgadzam sie z Toba ale ori lakier to ori. A problem mam wlasnie z dobrym lakiernikiem :)

[ Dodano: 03-05-2011, 15:08 ]
A miałem tylko ryske dl ok 1 cm miedzu grilem a przedniem spojlerkiem . Tak wyglada praca w auto detalingu wrocławskim

11a.jpg
Plik ściągnięto 330 raz(y) 828,9 KB

12.jpg
Plik ściągnięto 306 raz(y) 784,13 KB

13.jpg
Plik ściągnięto 327 raz(y) 819,48 KB

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
online
Maniak forum



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 963
Punkty: 10/10
Skąd: Śląsk
Wysłany: 03-05-2011, 15:36   

ło jakie paproki :polska: :polska: :polska: :radocha:
Zapryskali dolną listwe przy naprawie, a potem srebrzanką ją polecieli, zapryskując znów miejsce naprawy, od dołu :)
Masakra, detaliści :nono: Ale chyba do liczenia mamony ;]
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Mart-Dent
Klubowicz


Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 716
Punkty: 15/5
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 03-05-2011, 20:00   

Andrew5667, Zastanów się w jaki sposób w przyszłości ktokolwiek sprawdzi ze zderzak był lakierowany? a nawet jeśli to przecież element najbardziej narażony na uszkodzenia. Po za tym chyba w żadnej z istniejących sieci autodetailingowych(smart repair) nie pracują lakiernicy tylko ludzie z łapanki po "przeszkoleniu" robiący za ochłapy.

Możesz napisać Który to zakład Ci robił?
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
samurajek
Użytkownik


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 4
Otrzymał 1 punkt(y)
Skąd: Wrocław
Wysłany: 03-05-2011, 20:23   

Witam
Jeśli nadal jest Pan zainteresowany, proszę podjechać to postaram się poprawić tę profesjonalną naprawę :) Szczegóły na priv.
W razie pytań służę pomocą.
pozdro :nono:
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Andrew5667
Użytkownik


Dołączył: 03 Maj 2011
Posty: 5
Skąd: Polska
Wysłany: 03-05-2011, 20:36   

Mart-Dent napisał/a:
Andrew5667, Zastanów się w jaki sposób w przyszłości ktokolwiek sprawdzi ze zderzak był lakierowany? a nawet jeśli to przecież element najbardziej narażony na uszkodzenia. Po za tym chyba w żadnej z istniejących sieci autodetailingowych(smart repair) nie pracują lakiernicy tylko ludzie z łapanki po "przeszkoleniu" robiący za ochłapy.

Możesz napisać Który to zakład Ci robił?

flesh car z Wroclawia. Pokazałem Wam tylko to co widoczne. Miałem malowane jeszcze listwe na prog gdzie widac pełno wtrącen . tylni blotnik i przy polerowaniu " przypalili " lakier z tytlnego zderzaka -w swietle widac pelno rys i zaciek. Ten " lakiernik" ktory mi malował otworzył swoja firme i tam mi to wszystko popieprzyl . Wczesniej gdzie pracowal to byłem z niego bardzo zadowalony i wiedzial ze jestem wymagajacym klientem po otworzeniu własnej firmy moje straty oceniem na 4 tys potwierdzone przez rzeczoznawce
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Darkand
Użytkownik


Dołączył: 21 Maj 2011
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: 21-05-2011, 16:04   

Proszę o sprostowanie wykonawcy. Z opisu wynika, że usługę wykonywał były pracownik Flesh Car działający obecnie na własną rękę pod inna nazwą. Zatem Flesh Car nie powinien być oceniany za tą pracę. Jak napisał użytkownik Andrew5667, korzystając wcześniej z usług firmy Flesh Car był zadowolony z jakości, zatem ta negatywna opinia jest chyba efektem błędu:)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Andrew5667
Użytkownik


Dołączył: 03 Maj 2011
Posty: 5
Skąd: Polska
Wysłany: 22-05-2011, 18:01   

Darkand napisał/a:
Proszę o sprostowanie wykonawcy. Z opisu wynika, że usługę wykonywał były pracownik Flesh Car działający obecnie na własną rękę pod inna nazwą. Zatem Flesh Car nie powinien być oceniany za tą pracę. Jak napisał użytkownik Andrew5667, korzystając wcześniej z usług firmy Flesh Car był zadowolony z jakości, zatem ta negatywna opinia jest chyba efektem błędu:)

Przepraszam firma ktora to zrobila to Fleshcars a nie Flesh Car - nazwy bardzo podobne wiec nie trudno o pomylke
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Jojo
Użytkownik


Dołączył: 30 Lis 2011
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: 30-11-2011, 11:07   

ja słyszałam , że dobrym miejscem do lakierowania samochodu jest Zibi Auto Serwis , rąbią wiele rzeczy i naprawy bezgotówkowe i normalne naprawy lakiernicze, słyszałam dobre opinie o tym serwisie , a wy go znacie ?
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Arafat
Wymiatacz


Wiek: 33
Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 181
Punkty: 1/1
Skąd: Białystok
Wysłany: 30-11-2011, 11:51   

Jojo założe sie, że jesteś powiązany z tym zibi auto serwis, wali od Ciebie kilometr reklamą!
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
martek
Moderator


Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 01 Wrz 2009
Posty: 1724
Punkty: 14/14
Skąd: opolskie
Wysłany: 01-12-2011, 09:18   

Arafat napisał/a:
powiązany


powiazana!!!
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
bynio1991
Stały Bywalec


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 65
Wystawił 2 punkt(y)
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 04-10-2016, 10:43   

Odświeżę temat, może ktoś polecić jakiś stosunkowo dobry i tani warsztat lakierniczy we Wrocławiu ? Mam do pomalowania drzwi i błotnik lewy tył+reperaturka (srebrny).
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
kowalprzemek
Użytkownik


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: 03-10-2017, 08:59   

Jeżeli chodzi o dobry warsztat we Wrocławiu to mogę polecić grupachmiel ;]
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne