lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
wycena - honda accord vii najlepiej kraków bądź okolice
Autor Wiadomość
mickry
Użytkownik


Dołączył: 15 Wrz 2015
Posty: 8
Skąd: Biłgoraj/Kraków
Wysłany: 13-11-2016, 09:39   wycena - honda accord vii najlepiej kraków bądź okolice

Witam. W pierwszej kolejności chciałem zaznaczyć że obiektem do malowania jest honda accord VII w jasnobłękitnym kolorze melatlicznym. Tak więc ogólnie to proszę o wycene oraz szukam lakiernika najlepiej z okolic krakowa który podejmie się tematu. Mam do polakierowania rysę na drzwiach pionową i chciałbym aby ktoś zrobił to w taki sposób że zedrze lakier tylko w obrębie rysy, ją zamaluje i wpyli się w tym miejscu, miałem kiedys lakiernika który robił takie rzeczy ale jest za granicą, miałem ryse wzdłuż drzwi i błotnika i normalnie zdarł lakier na 1,5cm wzdłuż tej rysy, poźniej ją zamalował i zrobił normalnie wpyłkę na ok 5cm góra dół, gdzie efekt jest taki ze nic a nic nie widac;) i nie były malowane całe dwa elementy, wiem ze tak sie da dlatego nie chce dac całych drzwi do malowania bo to bez sensu zupełnie... druga sprawa to mam do polakierowania z przodu błotnika przytarcie, wiec sytuacja podobna, wpyłka na 1/4 błotnika i po sprawie a w miejscu łączenia polerka i klar i git, zderzak z tyłu, dostałem strzała od motoru, nie jest w sumie zły bo jest tylko w 2 miejscach pękniety na długość ok 1cm więc trzeba to tylko lekko podspawać zeby nie było dziubka no i oczywiscie polakierować tą część a jest w rogu bardziej wiec też da rade bez malowania całości, no i ostatnie najważniejsze, na rantach tylnych nadkoli od wewnątrz pojawiła się ruda.. chciałbym żeby to ktoś zrobił porządnie aby już nie wylazła i tu czekam na propozycję, mogę autkiem podjechać zeby to wszystko zobaczyć, ew. podeśle zdjęcia na maila. dziękuje pozdrawiam i czekam na kontakt;)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
To_mas
Klubowicz



Pomógł: 5 razy
Wiek: 38
Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 2787
Punkty: 24/11
Skąd: Żywiec
Wysłany: 20-11-2016, 11:04   

mickry napisał/a:
gdzie efekt jest taki ze nic a nic nie widac;
eheee, może ty nie widzisz kolego ale na takim kolorze to zobaczę te wyczyny stojąc w korku obok twojego auta :P

czytając reszte twojego wpisu to wnioskuje ze naczytałeś się jakichś pierdół w necie i teraz najmądrzejszy chcesz mówić jak Ci to ma lakiernik zrobić wymyślająć jakieś chore wypyłki w każdym miejscu na 10cm w jasnym metaliku :P

Jak idziesz do zegarmistrza wymienić baterię w zegarku to też mu mówisz jak ma CI to zrobić ?
Proponuję się zastanowić dozbierać kasy i oddać komuś kto zrobi do zgodnie ze sztuką, i jak się biedzie gdzieś dało to faktycznie zrobi zaprawkę a nie wszędzie zaprawki bo Ty kolego tak to widzisz :P z takim podejściem nikt Ci tego do roboty nie weźmie, Ja bym Cie osobiście wykopał jakbyś mi tak zaczął wymyślać :)
_________________
gg 6794125
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne