lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: unek
27-01-2016, 15:53
firebird 4gen
Autor Wiadomość
wichura_79
Użytkownik
wichura_79


Dołączył: 23 Sty 2016
Posty: 4
Skąd: libiaz
Wysłany: 27-01-2016, 00:20   firebird 4gen

Witam, temat już raz zacząłem ale za bardzo się rozpisałam i wyszły głupoty temu teraz krótko i na temat

Właśnie kupiłem jak w temacie firebirda samochód przyjechał z Niemiec tam ktoś pomalował auto na czarno ale albo był bardzo pijany albo zrobił to wałkiem , takiego szukałem bo z góry było założenie że będę malował

I teraz tak, samochód ma być biały z czarnym dachem , chciał bym jakieś ciekawe lakiery perła albo coś w rodzaju KENDY nie wiem temat otwarty ale nie chciał bym przekombinowac i zrobić choinki z auta i tu mam nadzieję na jakieś rady z waszej strony ,

Sprzęt pistolet HVLP i kompresor robiony daje radę, pomieszczenie są dwie opcje albo garaż albo postawienie foliowego tunelu koło domu , czas to pewno jakoś w lecie z uwagi na temperaturę
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Chino
Maniak forum



Dołączył: 22 Lut 2012
Posty: 552
Punkty: 5/5
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-01-2016, 21:09   

Tak jak już, gdzies pisałem. Nie ma czegos takiego jak biały i czarny Kandy. Bo jeden jak i drugi ne ma nic wspólnego z cukierkami :)
Chcesz biały i czarny to wrzuć jakieś piękne perły. Niebawem będziemy miec na stanie przykladowy PBC43
Naprawde fajna czarna perła



Do tego bialutka iskrząca Snow White PBC44 i będzie super.



Mega dobrze zalać to bezbarwnym. Na spód dac twardy, szybko schnący, przeszlifować i zalać 3 warstwy pokazowego UFC/UC i będzie wyglądalo klasycznie a za razem naprawde powalajaco. Ale to taka moja sugestia. Do niczego nie namawiam :)

Pozdrawiam
_________________
CHROME N PAINT CUSTOM SHOP

LAKIERY HOUSE OF KOLOR
BUDOWA I PRZEBUDOWA POJAZDÓW
www.custom-shop.pl
Sodowanie, Szkiełkowanie, Piaskowanie
www.soda-blaster.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
wichura_79
Użytkownik
wichura_79


Dołączył: 23 Sty 2016
Posty: 4
Skąd: libiaz
Wysłany: 30-01-2016, 22:24   

Tak pisałeś :) do mnie na pw :) ale też dzięki za post tutaj :) już na pw zapytałem ciebie ile czego i za ile :) ? Tzn czarnego wiem że raczej setka wystarczy dwa lusterka i pas na dachu T-top ma niewiele dachu , ale już ile białego i bezbarwnych żeby osiągnąć taki cel o jakim piszesz to już pojęcia nie mam ;]

[ Dodano: 30-01-2016, 22:49 ]
Jeszcze jedno ten czarny jest naprawdę czarny? Chodzi mi o to że wiele razy przeglądałem różne czarne i przeważnie czarny z perłą lub metalikiem w bazie zazwyczaj traci swoją czarność tzn mam na myśli to że już nie jest tak kruczo czarny jak baza bez dodatków
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Chino
Maniak forum



Dołączył: 22 Lut 2012
Posty: 552
Punkty: 5/5
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-02-2016, 11:12   

Już sie gubię, gdzie komu co pisze :) Idzie sezon i ludziska oszaleli :)
Ceny wszystkie są na www.sklep.custom-shop.pl :)
Musisz tylko zdecydowac sie na konkretne lakiery...
Setka to mało ... tyle to w kubku Ci zostaje :P

Czarne HOK są całkiem czarne, białe całkiem białe. TU nie ma kompromisów itd itp. Ma byc czarne - bedzie najczarniejsze an rynku :) Taki byl np BC25, teraz jedzie do mnie najnowszy S2-25 Jet Black, jeszcze czarniejszy :) Nic czarniejszego nie masz szans dostać. Tylko to solid jest. Jak chcesz perłę to ta powyższa też jest całkowicie czarna, tlyko jest perłą ;)
_________________
CHROME N PAINT CUSTOM SHOP

LAKIERY HOUSE OF KOLOR
BUDOWA I PRZEBUDOWA POJAZDÓW
www.custom-shop.pl
Sodowanie, Szkiełkowanie, Piaskowanie
www.soda-blaster.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne