lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
DeVilbiss GTI Pro Lite 1.2/1.3/1.4
Autor Wiadomość
Kasia
Dostawca

Dołączył: 19 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: 19-08-2011, 14:05   DeVilbiss GTI Pro Lite 1.2/1.3/1.4

Witam wszystkich!
w imieniu nowego na rynku bezpośredniego dystrybutora pistoletów marki DeVilbiss firmy DV POLSKA.
Jesteśmy firmą, która ma swoją siedzibę w Łodzi, obsługujemy zarówno dystrybutorów, sklepy jak i warsztaty lakiernicze w produkty marki DeVilbiss.
Dołożymy wszystkich starań abyście byli Państwo zadowoleni zarówno z wysokiej jakości naszych produktów i naszej obsługi ;)

Zapraszam do nawiązania współpracy!

Wszystkie produkty oferowane przez naszą firmę są oryginalne, zapakowane, sprawdzana jest ich kompletność przed wysłaniem, wysyłka (w przypadku zamówienia do godz. 13) jeszcze tego samego dnia.

TOP NOWOŚĆ! GTI Pro Lite!!


Lekki pistolet, który poradzi sobie z najcięższą pracą!


• Precyzyjnie skonstruowany z wykorzystaniem trwałych aluminiowych komponentów,25% lżejszy pistolet lakierniczy niż DeVilbiss GTI Pro, który poradzi sobie z najcięższymi zadaniami.
• Jeszcze bardziej poprawiona ergonomia w porównaniu do legendarnego GTI Pro z jego niesamowitym czuciem i dopasowaniem, gwarantuje doskonałe wyważenie oraz wygodę pracy.
• Opracowany przez dział Badań i Rozwoju firmy DeVilbiss z wykorzystaniem najnowszych danych technologii dynamiki przepływu cieczy system trzech głowic powietrznych zapewnia „inteligentną” aplikację produktu. Oznacza to łatwość lakierowania w każdym kolorze, szerokim zakresie temperatur oraz warunków pogodowych, a przy tym otrzymujemy gwarancję doskonałego dopasowania kolorów oraz najwyższej jakości powłoki lakierniczej.
• W produkcie tym żegnamy tradycyjną iglicę. W zamian proponujemy samoregulujący oraz samouszczelniający się system, z wykorzystaniem którego praca spustu pistoletu jest delikatna i płynna jak nigdy dotąd.
• Nowo zaprojektowana dysza powietrzna zapewnia GRI Pro Lite wszechstronność w aplikacji produktów o różnej lepkości i eliminuje konieczność wymiany dyszy w zależności od stosowanego materiału.
Rewolucyjny, koaksjalny zawór powietrzny umożliwia jednoczesną regulację powietrza oraz natryskiwanego produktu, co w bardzo dużym stopniu obniża wagę pistoletu, zapewnia dużo lepszą kontrolę nad pistoletem w trakcie pracy oraz optymalną proporcję powietrza i produktu, a przy tym ułatwia utrzymanie pistoletu w czystości oraz skrócenie czasu potrzebnego na mycie pistoletu.
• Mając do wyboru głowicę HVLP oraz dwie głowice HP wraz z jedną z trzech dysz powietrznych otrzymujemy niesamowity komfort pracy w niemalże każdych warunkach.

• Specyfikacja

Rekomendowane ciśnienie wejściowe:
2.0 bar (29 psi) dla TE 10 oraz TE 20
1.75 bar (25 psi) dla HV 30 HVLP
Zużycie powietrza:
TE 10 - 270 L/min. (9.5 cfm) – 2 bar
TE 20 - 360 L/min. (12.7 cfm) – 2 bar
HV 30 (HVLP) - 460 L/min. (16.3 cfm) – 1.75 bar

Wejście: ¼” Uniwersalne
Pojemność kubka: 560 ml
Waga pistoletu (z kubkiem): 446 gr. (629 gr.)
Korpus: Anodowane aluminium
Głowica: Niklowany mosiądz
Pierścień głowicy: Anodowane aluminium
Głowica, Iglica: 1.2/1.3/1.4 Stal

Zapraszam do współpracy!

GTI PRO Lite.jpg
Plik ściągnięto 1046 raz(y) 229,99 KB

_________________
Kasia
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
To_mas
Klubowicz



Pomógł: 5 razy
Wiek: 38
Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 2787
Punkty: 24/11
Skąd: Żywiec
Wysłany: 19-08-2011, 18:29   

nigdzie sie nie doczytałem więc pytam: jak cena tego sprzętu ?
_________________
gg 6794125
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
bynio1991
Stały Bywalec


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 65
Wystawił 2 punkt(y)
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 19-08-2011, 20:08   

Ja znalazłem na allegro, 1900zł :D
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
Kasia
Dostawca

Dołączył: 19 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: 23-08-2011, 10:31   

Witam,
proponuję następujące ceny na zakup:
- GTI PRO Lite: 1730 PLN brutto
- GTI PRO: 1499 PLN brutto
- GTI PRO wer. z grawerem: 1380 PLN brutto
- FLG - 594 PLN brutto
- PRI PRO - 989 PLN brutto
- DAGR - 670 PLN brutto.

Koszt wysyłki na nasz koszt.
Jeżeli skontaktujecie się Panowie z nami do końca września i powołacie na to forum istnieje możliwość negocjacji cen.
Postaramy się abyście byli zadowoleni :)
_________________
Kasia
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
s_t_67
uzależniony od forum
WETERAN :-)


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 340
Punkty: 2/2
Skąd: Podlasie
Wysłany: 27-08-2011, 14:29   

Kasia napisał/a:
Witam wszystkich!
w imieniu nowego na rynku bezpośredniego dystrybutora pistoletów marki DeVilbiss firmy DV POLSKA.
Witam.
Mam kilka bardziej technicznych pytań odnośnie kilku modeli pistoletów DeVilbissa i jeśli jest to możliwe chciałbym je zadać technikowi-serwisantowi marki którą reprezentujecie - interesuje mnie właśnie rozmowa a nie czysto katalogowe suche przetłumaczone teksty z fabrycznej instrukcji obsługi.
Czy jest możliwość skontaktowania się z kimś takim?
Jeśli tak to poproszę o jakiś kontakt - może być mail czy wiadomość prywatna jeśli w temacie nie bardzo to będzie pasowało.
Dziękuję.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
s_t_67
uzależniony od forum
WETERAN :-)


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 340
Punkty: 2/2
Skąd: Podlasie
Wysłany: 24-09-2011, 10:33   

Witam ponownie.
Dziękuję Pani Katarzyno za bardzo szybki odzew i kontakt do technika.
I w tym momencie niestety ale kończy mi się dobre samopoczucie.

Tak jak mi Pani zaproponowała 2 września zadałem owemu "technikowi" zestaw pytań dotyczących nie szczegółowej budowy układu sterowania i napędu statku kosmicznego Challenger, Endeawour czy Atlantis wraz z jego szczegółowymi schematami tylko wyposażenia dodatkowego {digitala} oraz charakterystyk i parametrów głowic w pistoletach DeVilbissa GTI PRO oraz GTI PRO LITE.
Dla sprzedawcy danej marki a tym bardziej TECHNIKA pytania proste jak konstrukcja cepa a nawet kija bejsbolowego czy zwykłej rózgi do poganiania gęsi na łące.
Niestety do dnia dzisiejszego czyli po ponad trzech tygodniach nie otrzymałem nie tylko jakiejkolwiek odpowiedzi na którekolwiek pytanie ale w ogóle żadnej odpwiedzi nie dostałem. Pomimo tego że 17 września czyli tydzień temu po raz kolejny mailowo się przypomniałem.

Dlatego też z pełną odpowiedzialnością popartą faktami mogę śmiało i bez jakichkolwiek wyrzutów sumienia stwierdzić że Wasze zaplecze techniczne jest po prostu nie tyle do d.....y co go najzwyczajniej na świecie NIE MA.

Dla porównania powiem że na swoje pytania w pełni wyczerpujące odpowiedzi a nawet je rozszerzające w serwisie Saty u Pana Kołodzieja dostałbym pewnie maxymalnie w 48 godzin - wliczając w to wolne dni weekendowe.

Oczywiście nie przekreśla to całkowicie marki pistoletów które starcie się reklamować i którymi handlujecie bo i tak i tak je przetestuję, lecz nawet jeśli będą mi odpowiadały to wielką przesłanką czy też minusem w podjęciu decyzji o ich zakupie będzie właśnie świadomość braku ewentualnej pomocy technicznej {tu mam na myśli serwis. Pomimo tego że u nikogo ze znanych mi osób nic się nie stało to zawsze może być ten pierwszy raz - choć już ponoć tu na forum ten raz był}.

To byłoby ode mnie na tyle.
Z takim podejściem chyba trzeba zacząć myśleć o dodatkowych źródłach przychodu bo taki handel może nie iść zbyt żwawo.

I na tym kończę.
Dziękuję za kontakt i Pozdrawiam.
{"technika" też - jeśli kiedykolwiek powróci z jakiegoś mocno przeciągającego się urlopu :) }
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
PROJEKTER
Ekspert



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 3134
Punkty: 106/7
Skąd: ... z przyszłości
Wysłany: 24-09-2011, 10:42   

:) ... ostro !
_________________
Chcesz wiedzieć więcej ?
projekter@projekter.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
s_t_67
uzależniony od forum
WETERAN :-)


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 340
Punkty: 2/2
Skąd: Podlasie
Wysłany: 24-09-2011, 22:04   

PROJEKTER napisał/a:
ostro
Bo ja wiem?
SZCZERZE
Kilka dni zastanawiałem się czy o tym wspominać i doszedłem do wniosku że poza opiniami na temat samych prac różnymi narzędziami {w tym przypadku pistoletami} dlaczego nie opisywać i jak przebiega kontakt z ich producentami czy też różnymi przedstawicielami.

A tym bardziej jeśli chodzi o serwis i doradztwo techniczne.

A co byłoby gdybym miał tylko jeden pistolet na stanie i nagle no nie wiem pękła jakaś uszczeleczka i chciał ją zamówić? To czekałbym na sam kontakt miesiąc - o ile w ogóle ktoś by się odezwał.
Poszedłbym z torbami.
Więc jeśli można opisywać pozytywy to tym bardziej negatywy.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
PROJEKTER
Ekspert



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 3134
Punkty: 106/7
Skąd: ... z przyszłości
Wysłany: 25-09-2011, 09:04   

Słusznie ! ... W końcu np. Takie FESTO szlifuje i poleruje prawie jak tanie narzędzia z Chin. Gdy jednak się temu przyjrzeć bardzo wnikliwie to są tu dodatki, szkolenia, 3 lata gwarancji, walizeczki i wszytko do siebie pasuje, a technicy odpowiedzą na każde pytanie. Niestety np. RUPES, czy HAMACH tak nie ma i dlatego z pozycji lidera ustąpili miejsca FESTO.

Tak jest też z 3M. Jeszcze kilka lat temu w ogonie materiałowym ... dziś lider w Polsce. Filozofia postępowania producenta i wymagania stawiane dystrybutorom na początku powodują tylko tyle, że sprzęt jest drogi ... a z biegiem lat rośnie grono stałych wiernych klientów. Taka fajansiarska IKEA ... tanie i gówniane ... ale dziś dokupujesz regał który jest identyczny z tym jaki stoi w domu od 10 lat. Ciekawe czy takie SICO ma części zamienne do pistoletu jaki wyprodukowali dwa lata temu :) ... albo renomowana firma narzędziowa BUDGET z Castoramy i Praktikera. :)

Problem jest też wtedy jak renomowany koncern zaczyna tak mieszać we własnych produktach że zwykły użytkownik dziwi się ... i przestaje nad tym panować ... a to własnie jest największy grzech ANESTY IWATA i częste problemy z produktami ITW.

Faktem jest, że SATA to fabryka europejska i sprzęt produkowany wyłącznie w jednym miejscu na świeci. Ponieważ TU jest Europa, a nie USA, czy AZJA to nie dziwi też fakt, że polityka SATA i ich strategia trafia TU celniej do klienta końcowego. No i największa ich zaleta o którą bardzo, bardzo dbają to ścisła wieloletnia współpraca z producentami lakierów na poziomie którego długo nie osiągnie jeszcze IWATA i ITW.

W efekcie mamy niezły produkt ze znakiem towarowym DeVilbiss i kiepściutką filozofię opieki i dbania o klienta. Dlatego opinie o tym sprzęcie są tak skrajnie podzielone. Jednym nie przeszkadza brak informacji a cieszą ich rozwiązania techniczne ... innych wkurza fakt że płacą drogo za renomowany sprzęt a producent i jego dystrybutorzy mają ich w odbycie ... Mnie to zawsze wkurza, czy to komputer, samochód, sprzęt AGD .... a tym bardziej narzędzie pracy, które pozwala mi zarabiać kasę.
_________________
Chcesz wiedzieć więcej ?
projekter@projekter.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
s_t_67
uzależniony od forum
WETERAN :-)


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 340
Punkty: 2/2
Skąd: Podlasie
Wysłany: 25-09-2011, 09:22   

A no dokładnie o to chodzi. O zaplecze a w zasadzie dbałość o klienta nie tylko na pokaz przed zakupem jakiegoś produktu ale też i po nim szczególnie w razie nagłej czy też bardziej szczegółowej pomocy.
No cóż jest tak jak jest i jak mówi przysłowie "jak się dba tak się ma" - a szkoda.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
PROJEKTER
Ekspert



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 3134
Punkty: 106/7
Skąd: ... z przyszłości
Wysłany: 25-09-2011, 09:39   

Tak technicznie ... to do raczej nie wygląda zachęcająco. W każdym DV jest dużo małych części co wkurza przy czyszczeniu ... ale tym nowym jest ich ogrom ... i z przodu i z tyłu.

Chyba lepiej było już zostać przy tradycyjnej iglicy :)

http://dvpolska.pl/gti-pro-lite-0
_________________
Chcesz wiedzieć więcej ?
projekter@projekter.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
s_t_67
uzależniony od forum
WETERAN :-)


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 340
Punkty: 2/2
Skąd: Podlasie
Wysłany: 25-09-2011, 09:52   

No nie źle, nie źle. Kilka części jest - nie da się ukryć.
Nie wiem jak w poprzednich DV było ale w LITE nie ma jak w Sacie dodatkowego uszczelnienia pomiędzy dyszą materiałową a pierścieniem w który jest wkręcana.
Części sporo ale na starcie aż tak mnie nie straszą {w porównaniu do ew. serwisu właśnie} i od razu go nie skreślam. Zobaczę co i jak będzie
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
darekk
Wyjadacz



Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 120
Otrzymał 3 punkt(y)
Skąd: małoposka
Wysłany: 19-09-2013, 21:33   

porabia ktoś na tym gunie, bo zamierzam go nabyć, dotychczas pracowałem na gti pro 1.3 h1.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
TeeM
Ekspert


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 914
Punkty: 20/21
Skąd: różnie
Wysłany: 20-09-2013, 00:03   

Witam!
Gdzies tu na forum opisywałem wrażenia z użytkowania lite' a
W stosunku do gti pro bordowego po za zmniejszeniem wagi i materiałów użytych do budowy dysz wilkiej różnicy w aplikacji nie zaobserwowałem. Tyczy sie to do bazy jak i klaru.
Pozdrawiam.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne