lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Prośba o wycene - uderzenie drzwiami na parkingu bmw e92
Autor Wiadomość
hening90
Użytkownik


Dołączył: 18 Maj 2017
Posty: 2
Skąd: Wejherowo
Wysłany: 18-05-2017, 19:22   Prośba o wycene - uderzenie drzwiami na parkingu bmw e92

Witam.

Czy mógłby ktoś mi doradzić, czy jest możliwość polakierowania jakoś "punktowo" uszkodzenia widocznego na zdj. Czy trzeba malować całe drzwi, a drzwi b.duże a chciałbym tego uniknąć. Proszę o wycenę tego uszkodzenia ubytek wielkości jednogroszówki.

Pozdrawiam





image_103987_big.jpg
4
Plik ściągnięto 44 raz(y) 150,98 KB

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
kifcioo
Bywalec


Wiek: 42
Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 23
Skąd: włocławek
Wysłany: 18-05-2017, 19:53   

raczej lakierem bezbarwnym cale drzwi bym polecal poniewaz zaprawka bedzie widoczna a w dodatku to ciemny kolor to tym bardziej , ktos ladnie wycieniuje baza i polozy lakierek na calych drzwich, chyba ze bedzie jakis zdolny od zaprawek z czystymi warunkami do lakierowania bo niekiedy lakierowane cale drzwi w razie sprzedazy bedzie podejrzenie ze byla wieksz a przygoda
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
hening90
Użytkownik


Dołączył: 18 Maj 2017
Posty: 2
Skąd: Wejherowo
Wysłany: 18-05-2017, 20:20   

właśnie o to chodzi, żeby nie były lakierowane całe drzwi bo lakier jest oryginalny i zalezy mi zaby zachowac tą powłokę, wytargowałem od sprawcy 700 zł i jestem w stanie tyle przeznaczyć na naprawę tylko, zeby było dobrze zrobione z zachowaniem ori lakieru. Moze znacie jakiegoś magika z pomorskiego?
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
kalbi
Klubowicz


Pomógł: 27 razy
Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 2257
Punkty: 50/5
Skąd: W-wa
Wysłany: 19-05-2017, 14:14   

kurde ale te drzwi nie wyglądają jakby były w oryginalnym lakierze, może się mylę... można ogarnąć to zaprawkowo ale trochę zabawy z tym będzie ale zapomnij przyszłościowo o korekcie lakieru w tym miejscu bo można "wyciąć brzegi" tej zaprawki.
_________________

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
pellek
Maniak forum



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 784
Punkty: 7/12
Skąd: Z Mazur
Wysłany: 19-05-2017, 21:53   

Jak dla mnie też to nie jest ori. Tam widać ryse jak by siadniete i lakier jak by na gładko wycięty. No i pamiętaj ze tak jak kabli mówi zero korekty po czasie bo odetnie. Wczoraj polerowalem czarne c7 do ślubu i poodcinalo na progach i słupkach aż miło. Będzie lakierowany cały element. Z resztą. Nawet bez polerowania po czasie widać przejscie.

Jestem zwolennikiem całego elementu w klar i tyle. Najlepsze rozwiązanie. A do sprzedaży kiedyś sobie zdjęcia zrób czemu lakierowany i tyle. Przecież tych mikronow nie przybędzie tyle bez betonu i podkładu. A dadzą ci dobry lakier i będziesz zadowolony.

[ Dodano: 19-05-2017, 22:56 ]
Swoją drogą piękna coupeta. Kiedyś zmienię na taką z coupety e46 :D
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
kifcioo
Bywalec


Wiek: 42
Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 23
Skąd: włocławek
Wysłany: 22-05-2017, 20:05   

jezeli az tak jestes uprzedzony do tego to ja bym radzil okleic tylko to miejsce i zrobic bezbarwbym zeby chociaz nie bylo matowe i nic nie kombinowal bo jak zaprawka nie wejdzie a jest duze prawdopodobienstwo to bedziesz zly i na siebie i na tego co robil a wtedy tylko cale drzwi zostana a tak to masz tylko malutki punkcik , w macie bardziej sie rzuca, ja bym wypelnil go lakierem i nic nie robil o ile drzwi i cala reszta po bokach czyli blotniki sa w oryg lakierze
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
RyszardD
Użytkownik


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 13
Skąd: google
Wysłany: 06-06-2017, 14:17   

Hej. Sprawy Parkingowe i uderzenie w drzwi to akurat temat który dobrze zna moja zona.
Miała ostatnio taka przygodę na parkingu Mezczyzna uderzył w jej drzwi, ale nie martwiłem sie zbytnio ponieważ mam świetnego fachowca który usuwa wgniecenia bez żadnych śladów i co najwazniejsze koszty są nie wielkie o to link wgnieceń http://wyciaganiewgniecen.pl/usuwanie-wgniecen/
Polecam z czystym sumieniem.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
mst
Klubowicz



Pomógł: 4 razy
Wiek: 47
Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 426
Punkty: 4/12
Skąd: uk
Wysłany: 06-06-2017, 21:46   

Ja rowniez lakierowalbym taki element w calosci,zaprawka w takim miejscu to nie jest dobry pomysł tym bardziej ciemny kolor 99% ze zaprawka sie odetnie jak nie przy polerowaniu to po czasie.Tak jak pisal kolega wyzej zrob zdjecia w celu udowodnienia z jakiego powodu drzwi byly lakierowane.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne