lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Chmury , uschnięcia , siadanie
Autor Wiadomość
PelsonBMW
Użytkownik


Dołączył: 11 Maj 2017
Posty: 4
Skąd: Lublin
Wysłany: 11-05-2017, 20:47   Chmury , uschnięcia , siadanie

Siema ! ,szukałem ale znaleźć nie mogę , macie jakiś złoty środek na to aby nic po lakierowaniu nie siadało ? , czasem są chmurki , czasem są spreżynki po oscylacji i szczególnie widać to na czarnym... Szpachla , podkład , matowanie i lakierowanie i po 2-3 dniach siada... czasami nawet nie szpachlowane a tylko przecierka siądzie i jest chmura... jest jakaś izolacja między podkład a szpachlę ? albo co robię nie tak ? z góry dziękuję za odpowiedź.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
darekk
Wyjadacz



Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 120
Otrzymał 3 punkt(y)
Skąd: małoposka
Wysłany: 11-05-2017, 21:16   

Są izolatory które się stosuje w celu uniknięcia właśnie "siadania" ja korzystam z u_pol barcoat, i jestem zadowolony. Poza tym uzywaj produktów jednej lini producenta i przestrzegać technologii napraw.
Pozdrawiam.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
pellek
Maniak forum



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 784
Punkty: 7/12
Skąd: Z Mazur
Wysłany: 12-05-2017, 06:54   

Ja stosuję epo Under ze spectrala 2k ma szpachle pod podkład. Rzadziutki na dysze 1.3. Obrzerza pod akrylowy rozcieram p500-p600 żeby gładkie zejście było z podkładu.
Nie siada nic.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
PelsonBMW
Użytkownik


Dołączył: 11 Maj 2017
Posty: 4
Skąd: Lublin
Wysłany: 12-05-2017, 09:27   

no właśnie zauważyłem, że im mniejszą gradacją kończę to mniej siada , jak wyszlifuje obrzeża p500-p600 na maszynce 2.5 to nic mi nie siadło , jak pocisnę nawet zderzak p320 na 5.0 to już cholera siada :/ . Pellek , ten epo under to zwykły epo czy specjalnie na przecierki/podkład pod akrylowy ?
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
pellek
Maniak forum



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 784
Punkty: 7/12
Skąd: Z Mazur
Wysłany: 12-05-2017, 10:40   

320 to ja pod podkład robie a obrzeża 500-600. Pod bazę 500 tylko ze poprawiam zazwyczaj szara wloknina z pasta dla świętego spokoju.
Under to typowy epo ale jest rzadki i świetnie nadaje się m/m pod akrylowy. Nie odcina, nie mapuje potem na lakierze http://spectral.pl/dodatk...klad-epoksydowy
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne