lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Wtrącenia na powierchni lkierowanej Fronty - mdf
Autor Wiadomość
Nemesis100
Bywalec


Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 30
Skąd: Pułtusk
Wysłany: 02-03-2017, 20:44   Wtrącenia na powierchni lkierowanej Fronty - mdf

Witam. Jeżeli w złym dziale to proszę moderatorów o przeniesienie, ale nie moglem tego nigdzie dopasować.
Koledzy potrzebuję Waszej pomocy w kwestii wtrąceń. Mianowicie od początku, przedstawię Wam po krótce co mam. Od kilku lat to działa i co jakis czas i własnie teraz są problemy. Lakieruje fronty meblowe mdf posiadam ścianę wodną z oczyszczaczem plus wyciąg oraz nadmuch. Pomieszczenie wyłożone płytą warstwową a w podłodze kratownica na wannie z wodą. Z przodu ściana w kierunku której staramy sie malować a z tyłu nad głową nadmuch powietrza przez filtr app 600 (mały ma wylot teraz juz to wiem bo to tylko 2,5m x 0,2m)co daje 0,5m2 ale jakoś działało. Problem mój polega na tym iż od pierwszej warstwy polakierowanej mam na powierzchni dużo wtrąceń (kurz pył zalegający odkurz ???) niewiadomego pochodzenia i w żaden sposób nie jestem w stanie go ustalić. Mój lakiernik zlewa wszystko wodą czyści kabinę odkurza wyciera ale nadal jest to samo i przez te śmieci wrca mi 50 % roboty z polerowania. Pomóżcie proszę podpowiedzcie lub chociaż coś zasugerujcie co może być przyczyną tego stanu rzeczy bo sam juz nie mam kompletnie pomyslów gdzie szukać przyczyny. Nic od dłuższego czasu nie było zmieniane ani modyfikowane więc nie mam pojęcia co może być problemem. Jeżeli możecie to ewentualnie podpowiedzcie co pozmieniać, mam taki pomysł aby nadmuch rozbudować nad całą powierzchnię malowania ale nie chciał bym tez inwestować w coś co nie koniecznie mi pomoże. Z góry dzięki za wszelką pomoc.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Boxxing
Fanatyk



Pomógł: 6 razy
Wiek: 29
Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 1106
Otrzymał 12 punkt(y)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 12-03-2017, 08:04   

Jakiej wielkosci zazwyczaj malujesz fronty mdf? Nie mysłales zeby zbudowac sobie do samych frontow okienka np 0,5mx0,5 z samym wentylatorem wyciagowym??
_________________
"Sekret ludzi, którzy robią cos dobrze? robią to odpowiednio długo. "
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne