lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy Warsztat z lakiernią a warunki planu
Autor Wiadomość
janpe
Użytkownik


Dołączył: 07 Gru 2016
Posty: 1
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 08-12-2016, 00:07   Nowy Warsztat z lakiernią a warunki planu

Witam,
Mam taką sytuację .. chcę wybudować warsztat samochodowy z lakiernią, jednak okazało się , że w planie miejscowym jest zapis ze przeznaczenie terenów na której znajduje się działka to zabudowa mieszkalno - usługowa z działalnością nieuciążliwą.
Zanim podejmę jakieś kroki, ktoś z Was ma podobne doświadczenia ? da radę w takich warunkach wybudować lakiernie? Jeśli tak to jakie kroki podjąć na początek? co muszę wykazać, spełnić by się udało?

Pozdrawiam
Jan
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Hamir
Klubowicz


Dołączył: 16 Gru 2012
Posty: 513
Punkty: 11/7
Skąd: Astana
Wysłany: 08-12-2016, 01:12   

napisz do @PROJEKTER.Jest oblatany w temacie.Tylko na maila lepiej,bo na forum rzadko teraz wpada. ;)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
PROJEKTER
Ekspert



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 3134
Punkty: 106/7
Skąd: ... z przyszłości
Wysłany: 27-12-2016, 14:31   Re: Nowy Warsztat z lakiernią a warunki planu

janpe napisał/a:
Witam,
Mam taką sytuację .. chcę wybudować warsztat samochodowy z lakiernią, jednak okazało się , że w planie miejscowym jest zapis ze przeznaczenie terenów na której znajduje się działka to zabudowa mieszkalno - usługowa z działalnością nieuciążliwą.
Zanim podejmę jakieś kroki, ktoś z Was ma podobne doświadczenia ? da radę w takich warunkach wybudować lakiernie? Jeśli tak to jakie kroki podjąć na początek? co muszę wykazać, spełnić by się udało?

Pozdrawiam
Jan


To nie jest jeszcze problem z takim zapisem. Po prostu lakiernia musi byś nieuciążliwa czyli spełniać wszystkie wymagania ... i tyle. To czy można będzie ją zrobić w zakresie jaki planujesz ocenią już urzędnicy na podstawie Karty Informacyjnej lub Raportu. Wydadzą DoUŚ i określą warunki na jakich można zorganizować to przedsięwzięcie.
_________________
Chcesz wiedzieć więcej ?
projekter@projekter.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne