lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Leon 1M lakierowanie za drzwiami i pod blotnikami
Autor Wiadomość
Seven25
Użytkownik


Wiek: 32
Dołączył: 06 Sie 2016
Posty: 2
Skąd: Debica
Wysłany: 06-08-2016, 17:53   Leon 1M lakierowanie za drzwiami i pod blotnikami

Kupiłem Leona 1M FR, kolor czerwony. Mam dylemat bo za drZwiami przednimi od zawiasów patrząc w stronę komory silnika i tego plastiku między blotnikiem, a ćwiartką tak jakby przebijala mi w pewnych miejscach baza :shock:. Auto było sprawdzane, przez dwóch blacharzy- lakierników jeden przy zakupie drugi, potem jak to zobaczyłem, goście z ogromnym doświadczeniem z 30 lat jeden, drugi pewnie ze 20. Auto zbadane czujnikiem lakieru wszystkie pomiary praktycznie do 120 mikronów. Lakiernik u którego byłem po zobaczeniu problemu stwierdził, że nie ma się czym przejmować bo on tam nie widzi, żeby było coś grzebane i fabryczne zgrzewy pod uszczelkami, sam też sprawdzałem.Dzisiaj jeszcze zobaczyłem, że biały jest pod blotnikiem jak się spojrzy pod odpowiednim kątem w miejscu gdzie łączy się słupek z blotnikiem. Auto ogólnie jest w porządnym stanie, z tego co ja zauważyłem, Lampy w oryginale, plastiki pod maską wszystkie, od aku, nad atrapą przy zamku itp, atrapy tak samo, wszędzie spinki tam gdzie powinny być, plastiki za błotnikami, wygluszenie pod maską. Na auto się nie napalilem, bo chciałem ładne i dobre auto. Stąd też jechałem z kimś kto się zna. Ogólnie, to już sam nie wiem co O tym myśleć i mam lekki dezorient :roll: Dodatkowo dzisiaj jeszcze auto zostało sprawdzone po raz drugi, nie brało udziału w Niemcowni w żadnej poważnej kolizji, nie było sprawcą wypadku i wszystko na plus,wygląda tylko to tak jakby ktoś złożył auto, a potem malował i to po obu stronach :(. Generalnie jak ma ktoś pomysł jak sprawdzić jeszcze auto to proszę o sugestię.
P.S jak się wewalilem w zły dział proszę o przeniesienie
Napisałem tutaj bo chce zasięgnąć rady u specjalistow
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
To_mas
Klubowicz



Pomógł: 5 razy
Wiek: 38
Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 2787
Punkty: 24/11
Skąd: Żywiec
Wysłany: 06-08-2016, 21:09   

a co myślisz ze samochód w fabryce jest lakierowany w częściach ?
to tylko seat więc jak coś tam gdzieś przebija pod błotnikami, na wnękach czy w komorze to ja bym się nie dziwił, a w nowych autach to wręcz odwrotnie dziwił bym się jakby wszystko było super pokryte bo wtedy na bank nasi tam byli :P
_________________
gg 6794125
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne