lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
VW PASSAT L5Y
Autor Wiadomość
MarcinGSI
Guru



Wiek: 40
Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 457
Skąd: Suchedniów
Wysłany: 12-03-2016, 15:47   VW PASSAT L5Y

Witam,mam pytanie odnośnie lakieru jak wyżej,chodzi o L5Y,dorobiłem po setce dwa odcienie które z fiszek najbardziej pasowały do auta,po zrobieniu natrysku próbnego jeden jest ciut za jasny a drugi ciut na ciemny,bardziej niebieski,ogólnie jest to taki jasny błękitny metalik.baza to Helios,będę lakierował zderzak tył oraz błotnik tył z cieniowaniem nawet na przednie drzwi ze względu na to że auto wcześniej lakierowane i kolor tez nie pasuje.może ktoś podpowie,korygować lakier czy mam taki pomysł aby te dwa odcienie zmieszać i zrobić natrysk,zobaczyć co wyjdzie ale nie wiem czy póżniej coś się z lakierem nie będzie dziać.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
piotr10
uzależniony od forum
piotr10


Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 11 Sty 2015
Posty: 358
Otrzymał 17 punkt(y)
Skąd: Małopolska
Wysłany: 12-03-2016, 19:12   

Nic się nie stanie , możesz śmiało zmieszać ( jeśli jest to jeden producent) Parę razy też tak robiłem , potem natrysk próbny i wyszło ok. próba nie strzelba .... ;) Gorzej by było, gdyby różnica w kolorze wyszła na aucie, a tak to tylko na natrysku próbnym- w najgorszym wypadku :nono: .
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne