lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy początek!
Autor Wiadomość
Wiktor-CK
Bywalec


Dołączył: 03 Kwi 2013
Posty: 41
Otrzymał 1 punkt(y)
Skąd: Kielce
Wysłany: 13-11-2015, 11:02   

Mart-Dent napisał/a:
Wiktor-CK napisał/a:
tym że coś zrobił a nie tylko napina się na forum.


Czytałeś temat od początku? To co jest zrobione teraz powinno być zrobione 20l tamu. Jak zarobić na tym sklepie gdzie nic niema. Zamiast się zająć robotą w jak najlepszym wydaniu to wymyśla sklepy chujepy. Komu i po co? Co ty myślisz ze wystarczy posprzątać garaż i klienci zapomną to co było i teraz będą rwać drzwiami i oknami tak jak to opisał założyciel tematu?


1. czytałem,

2. jak zarobić to chyba nie twoja sprawa i zmartwienie, więc nie zaglądaj komuś do portfela

widzę że łapiesz wielką spinę na innych a może ty się pochwalisz jak wygląda twój warsztat? bo krytykować można każdego, chłopak ogarnął to co mógl nakładem jaki miał i plus dla niego za to co zrobił i za chęć zmian. A czy na tym zarobi czy nie to mnie to g...o obchodzi, biznes jest jego i na jego barkach leży to żeby dostosować się do mikro rynku.

3. A ja się nie zastanawiam czy do niego klienci walą drzwiami czy oknami a może nawet kominem bo mnie to poprostu nie interesuje ale za to widzę że ciebie to niezdrowo interesuje wyimaginowany doradco biznesowy ;)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
bartus776
Bywalec


Dołączył: 10 Sty 2015
Posty: 47
Wystawił 1 punkt(y)
Skąd: Lodzkie
Wysłany: 13-11-2015, 11:24   

Jeśli chodzi o klientów to jest ich jak zawsze bardzo duzo tylko obecnie brakuje pracowników, oppnia naszej pracy jest najlepsza w rejonie, nawet z warszawy mamy klientów którzy się miesiąc wczesniej zapisują.
Co do sklepu uważam iż na mój rynek obecnie posiadam dobre wyposażenie, a czy zarobie? Sądze ze tak poneiważ w moim miescie jest tylko jedna mieszalnia która ma bardzo złą renome i mało kto tam chce jezdzić... ale jezdzą bo muszą. Mi wystarczy 3 lakierników pozyskac i to wszystko ponieważ reszta produktów na moj warsztat bedzie tania... a więc i na produktach zarobie...

A czy powinno być to zrobione 20 lat temu? Sądze że tak, tylko jest taki mały problem ponieważ wtedy miałem 3 lata i nie za bardzo kumałem o co chodzi... Nie każdy tak jak Ty rodzi się z pistoletem do lakierowania i książką "Mój mały biznes".
Pozdrawiam.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne