lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepszy lakiernik !
Autor Wiadomość
vwstyle
Użytkownik


Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 8
Skąd: WWA
Wysłany: 28-12-2010, 16:52   Najlepszy lakiernik !

Witam serdecznie, poszukuję najlepszego blacharza-lakiernika w Polsce ( nie koniecznie musi mieć jakiś puchar, ale musi być ceniony ) gdyż w przyszłości mam zamiar zrobić projekt pewnego auta i zależy mi na pełnym profesjonalizmie ( umiejętności i najlepszy sprzęt ). Pragnę by moje auto było wykonane z ogromną precyzją, gdyż chcę je zrobić zrobić od podstaw na tzw. 'German Style' ( oddać gołą budę takowej firmie aby wykonali wszystkie czynności - ewentualna naprawa blacharska, malowanie całego auta w 100% - [nadwozie, podwozie] - lakier musi być bez żadnych skaz, prace wykonane muszą być na najwyższym poziomie, liczy się też doświadczenie przy robieniu young/old timer'ów ). moje wymagania są wygórowane gdyż auto musi trzymać linię i musi być zrobione najlepiej jak się tylko da. I teraz zwracam się z ogromną prośbą do was z racji tego, że obracacie się w towarzystwie lakierników/blacharzy i macie znajomości, bardzo proszę o ile jest taka możliwość o doradzenie ( podanie namiarów ) na ludzi wykonujących czynności które zostały opisane w tekście powyżej. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi !
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
martek
Moderator


Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 01 Wrz 2009
Posty: 1724
Punkty: 14/14
Skąd: opolskie
Wysłany: 28-12-2010, 16:55   

vwstyle, poogladaj prace ludzi z tego forum w dziale fotografie a napewno kogos znajdziesz ;)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
vwstyle
Użytkownik


Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 8
Skąd: WWA
Wysłany: 28-12-2010, 18:01   

martek, Myślałem, ze dostane namiary firmy na tacy ;) a tu takie buty, pooglądam, ale jakby ktoś znał takich mistrzów to prosze o namiary/stronke czy coś.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
martek
Moderator


Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 01 Wrz 2009
Posty: 1724
Punkty: 14/14
Skąd: opolskie
Wysłany: 28-12-2010, 18:03   

vwstyle, w gre wchodzi cala polska czy jakies okolice wawy??
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
vwstyle
Użytkownik


Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 8
Skąd: WWA
Wysłany: 28-12-2010, 18:57   

Najlepiej mazowieckie, ale jak jest mistrz na drugim koncu Polski to czego sie nie zrobi dla udanego projektu. :)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
unek
Moderator


Pomógł: 11 razy
Wiek: 41
Dołączył: 09 Wrz 2010
Posty: 3287
Punkty: 30/22
Skąd: pomorskie
Wysłany: 28-12-2010, 23:30   

miszczow jest tu pełno...kolego szukaj... :D polecam wszystkich niebieskich :)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
mkautos
[Usunięty]

Wysłany: 29-12-2010, 00:11   

unek83 napisał/a:
polecam wszystkich niebieskich


Byle nie zielonych ;)
 
     
unek
Moderator


Pomógł: 11 razy
Wiek: 41
Dołączył: 09 Wrz 2010
Posty: 3287
Punkty: 30/22
Skąd: pomorskie
Wysłany: 29-12-2010, 14:20   

mkautos, zielonych tez i czerwonego goblina :D
jack sorry ale pozostało po swietach ;)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
tofik
Ekspert



Pomógł: 3 razy
Wiek: 47
Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 851
Punkty: 20/3
Wysłany: 29-12-2010, 15:38   

vwstyle napisał/a:
ale jakby ktoś znał takich mistrzów to prosze o namiary/stronke czy coś.

Myślę, że każdy kto się świeci na niebiesko na tym forum to nie świeci się po to żeby było fajniej, tylko dlatego, że każdy wykazał się wysokimi umiejętnościami w swojej branży czyli lakiernictwie i tak jak napisał martek wystarczy zglądnąć do działu fotografie i przebierać w lakiernikach jak w ulęgałkach, a póżniej kontakt na PW i po sprawie.
Czasami tak jest, że jak się tak szuka i szuka to można przedobrzyć. ;)
_________________
DEBEER VALSPAR KOCH CHEMIE DYNABRADE NORTON INDASA 3M FESTOOL SATA
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Bisu
Guru



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 424
Punkty: 19/6
Skąd: Silesia
Wysłany: 29-12-2010, 15:54   

vwstyle napisał/a:
Witam serdecznie, poszukuję najlepszego blacharza-lakiernika w Polsce ( nie koniecznie musi mieć jakiś puchar, ale musi być ceniony ) gdyż w przyszłości mam zamiar zrobić projekt pewnego auta i zależy mi na pełnym profesjonalizmie ( umiejętności i najlepszy sprzęt ). Pragnę by moje auto było wykonane z ogromną precyzją, gdyż chcę je zrobić zrobić od podstaw na tzw. 'German Style'

Jeśli masz zamiar nim jeździć na wystawy to niektórych "znawców" może to ucieszyć. Jeszcze w "letnim sezonie" chodziłem sobie po zlotach, wystawach aut tjuningowanych i bardzo duzo z nich miało już bardzo dużo złotych pucharków na masce... ciekawe za co, bo z dwóch metrów było widać syfki i wycinane zacieki... W pamięci została mi szczególnie Honda CRX w modnym brązowym kolorze lakieru. Pod światło było widać wycięty zaciek na pół błotnika :D tuning... i zawodowe jury... :killer:
Dla mnie w aucie startującym w zawodach liczy się przede wszystkim jakość szczegółów.
Dam świetny przykład jeśli chodzi o prawdziwe modyfikacje. Zawody na których poziom wykończenia detali jest tak duży że jury nawet oceniają równomierną grubość lakieru na całym aucie. :) Ridler Autorama
http://www.streetrodderwe...r/photo_13.html
http://www.chipfoose.com/...BD076DFCD9FD%7D
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
vwstyle
Użytkownik


Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 8
Skąd: WWA
Wysłany: 29-12-2010, 19:10   

Bisu, Właśnie chcę uniknąć takich pseudo artystów o których mówisz. Ja nie mam zamiaru robić jakiś body kitów, spoilerów czy innego agrotuningu. Zależy mi tylko i wyłącznie na nieskazitelnym lakierze oraz idealnej linii auta - wiadomo, że ruda nie będzie miała bytu nawet w 1mm blachy. Furka nie będzie na wystawy, raczej do niedzielnych przejażdżek lub killowania innych aut :) Pozdro
PS. A Foos'a znam :)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Celestyn
Użytkownik
samołuk



Wiek: 41
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 14
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 29-12-2010, 19:15   

vwstyle napisał/a:
Myślałem, ze dostane namiary firmy na tacy ;) a tu takie buty, pooglądam, ale jakby ktoś znał takich mistrzów to prosze o namiary/stronke czy coś.


www.Sławex-car
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
mkautos
[Usunięty]

Wysłany: 29-12-2010, 19:27   

Celestyn napisał/a:
www.Sławex-car

Dokładnie tak.
Chyba nikt nie zaprzeczy że @Sławek jest mega fachowcem ja gwarantuje głową za jego fachowość.
 
     
martek
Moderator


Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 01 Wrz 2009
Posty: 1724
Punkty: 14/14
Skąd: opolskie
Wysłany: 29-12-2010, 19:28   

vwstyle, napisz moze jakie pieniadze chcesz przeznaczyc na ten projekt...
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
vwstyle
Użytkownik


Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 8
Skąd: WWA
Wysłany: 29-12-2010, 20:06   

martek, Kasy jak skończę gromadzić będzie sporo :) Tak, że na ceny nie patrzcie liczy sie tylko jakość. Mówicie ze mistrzu ' http://www.slawex-car.pl/ ' Poczytalem to polecaja go.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Deca-Durabolin
Klubowicz



Pomógł: 11 razy
Wiek: 32
Dołączył: 31 Sie 2009
Posty: 1313
Punkty: 28/35
Skąd: Podlaskie
Wysłany: 29-12-2010, 22:25   

vwstyle,
Toć to nasz Sławek :)
http://www.lakiernik.info.pl/viewtopic.php?t=2935

[ Dodano: 29-12-2010, 22:25 ]
polecamy.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
vwstyle
Użytkownik


Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 8
Skąd: WWA
Wysłany: 29-12-2010, 22:43   

Deca-Durabolin, :) Pooglądałem prace tego człowieka i jest to mój pierwszy faworyt. Znalazłem jeszcze coś takiego, wiecie coś o nich ? " http://www.setniewski.pl/main.html " Dzięki wielkie Panowie za pomoc ogólnie.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Bisu
Guru



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 424
Punkty: 19/6
Skąd: Silesia
Wysłany: 29-12-2010, 23:25   

vwstyle napisał/a:
Znalazłem jeszcze coś takiego, wiecie coś o nich ? " http://www.setniewski.pl/main.html " Dzięki wielkie Panowie za pomoc ogólnie.

Ja opierałbym się na ocenie tego lakiernika biorąc pod uwagę tylko auta w lakierni i parę na warsztacie, bo to co moje oczy słyszą i uszy widzą :D przeglądając stronkę jest niewiarygodne... w Warszawie rosną PALMY!! jak wynika z większości fotek. Moje oczy słyszały ;) o jednej palmie w Warszawie... nie wspominając, że większośc tych klasyków po renowacji nie ma polskich rejestracji.

Powklejał sobie chłopina foooteeekk...
Ostatnio zmieniony przez Bisu 29-12-2010, 23:34, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
vwstyle
Użytkownik


Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 8
Skąd: WWA
Wysłany: 29-12-2010, 23:32   

Bisu, Napisałem do nich email'a jakie mam wymagania i jaki to ma być projekt, zarzekał się, że są w stanie to zrobić. Jak wyjde na prosto to na pierwszy ogień odezwe sie do Pana Sławka :) Pozdr
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Bisu
Guru



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 424
Punkty: 19/6
Skąd: Silesia
Wysłany: 29-12-2010, 23:37   

vwstyle napisał/a:
Bisu, Napisałem do nich email'a jakie mam wymagania i jaki to ma być projekt, zarzekał się, że są w stanie to zrobić.

No było by źle gdyby nie potrafili dobrze lakierować, a oferują renowację poj zabytkowych, oldtimerów...
Ale musiałem zwrócić uwagę na to jak sobie ładnie pokolorował stronkę... Palmami
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
slawek
Klubowicz
www.slawex-car.pl


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 20 Cze 2009
Posty: 572
Punkty: 19/7
Skąd: małopolska KWA
Wysłany: 30-12-2010, 00:29   

OO kurcze tu sie mówi o mnie beze mnie,w co to mnie chłopaki wkręcacie
Dobrze że choć moja stronka jest z moimi pracami i palm tam niema
a kolega vwstyle, jeżeli jest zainteresowany zawsze możemy pogadać
_________________

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
vwstyle
Użytkownik


Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 8
Skąd: WWA
Wysłany: 30-12-2010, 00:56   

slawek, Witam :) Szukałem obiektywnych opinii bo w przyszłości mam zamiar zrobić pewne autko ( o tym w poście pierwszym ) dobrze, że znalazłem to forum bo naciągaczy dużo, a potrzebny był odpowiedni człowiek poparty przez innych. Gdy będę gotowy do realizacji moich planów ( a trochę czasu mi może to jeszcze zająć - teraz głównie badam rynek żeby wiedzieć gdzie odrazu uderzać ) na pewno się do Pana zgłoszę, mam nadzieje, że warto bo jestem aż z Warszawy, więc kawałek do Pana mam. Pozdrawiam
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
adam289
Użytkownik


Dołączył: 18 Sie 2015
Posty: 1
Skąd: warszawa
Wysłany: 18-08-2015, 14:45   

W przypadku większych rzeczy od malowania, np. niestandardowych bram chociażby to ja bym polecał zakład Ecoral, koło Piaseczna. Mają swoją stronę www.ecoral.pl. Lakiernik z prawdziwego zdarzenia, nie ma dla nich rzeczy nie do zrobienia.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
markson33
Użytkownik


Dołączył: 25 Sie 2015
Posty: 1
Skąd: warszawa
Wysłany: 25-08-2015, 11:46   

Fachowo lakierują panowie w Ecoral -www.ecoral.pl. Dobry kontakt, przystępne ceny, nie ma problemów z umówieniem się w dogodnym terminie.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
magdaania
Bywalec


Dołączył: 16 Sty 2015
Posty: 53
Otrzymał 1 punkt(y)
Skąd: Warszawa i okolice
Wysłany: 25-08-2015, 18:51   

dwa ostatnie posty to na kilometr zalatują reklamą panów z erocal czy jak to sie zwie
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
TeeM
Ekspert


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 914
Punkty: 20/21
Skąd: różnie
Wysłany: 25-08-2015, 20:17   

Panowie z ecoral a lakierujecie tez pojazdy?
Bo to jest raczej forum o lakierowaniu pojazdów.
Czyli raczej technologia na mokro.

Ps.
Ale dziękujemy za info i kontakt, moze ktos skusi sie na felgi proszkowo.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Klarnet7
Użytkownik


Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 1
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 15-10-2015, 12:34   

Wiem, że w Pruszczu Gdańskim jest świetny lakiernik - Janisz. Ludzie są zadowoleni, chwalą, że jest dokładny. Musiałbyś się do niego zgłosić i obgadać, czy mógłby zrobić to, czego wymagasz. masz, żebyś nie szukał: http://www.janisz.pl/ tam jest adres i kontakt do niego.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne